Tenter

„Tenter“ – didžiausia stogų santvarų ir „Posi-Joist“ sijų gamintoja Baltijos šalyse. Iš natūralios kalibruotos medienos kuriame patvarius, palankią ir tvarią gyvenamąją aplinką formuojančius sprendimus. Kasdienis ir kryptingas darbas siekiant mūsų tikslo užtikrina bendrovės spartų augimą ir plėtrą. Judame kryptingai – siekiame lyderystės šioje srityje

Trys svarbiausi principai, kuriais mes visada vadovaujamės savo darbe:

KOKYBĖ: veiksmingai siekiame tobulumo;

KIEKYBĖ: nuolatinis mūsų tikslas yra didinti produktų kiekį pasitelkiant praktikos, patirties ir inovacijų galimybes;

BENDRADARBIAVIMO STILIUS: elgiamės maloniai ir mandagiai, skatiname bendradarbiauti partnerius, kolegas ir visuomenę.

Tapti Baltijos šalių rinkos lyderiu yra kasdieninės mūsų veiklos iššūkis ir garbės reikalas! Kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai, projektavimo skyrius ir moderni gamybos įranga yra kertiniai akmenys, užtikrinantys kokybišką mūsų veiklą ir produktus. Visada būsime tvirti ir patikimi partneriai!

Mūsų veikla prasidėjo 2014 m. Šiuo metu esame didžiausia, svarbiausia ir populiariausia stogo santvarų gamintoja Baltijos šalyse. Gaminame ne tik įvairių rūšių stogų santvaras, bet ir medines sijas („Posi-Joist“ medienos-metalo sijas), sienų karkasų elementus, klijuotos medienos sijas ir skersinius bei betono liejinių klojinius.

EKONOMIŠKI SPRENDIMAI

Gamykloje pagamintos santvarinės stogų konstrukcijos ar perdangos sijos yra specialiai suprojektuotos atsižvelgiant į jūsų pastato apkrovas (grynąją masę, naudingą apkrovą, vėją, sniegą) ir yra atitinkamai pritaikytos. Todėl sunaudojama mažiau medžiagų nei statant vietoje, o ir konstrukcijų montavimas trunka kur kas trumpiau. Tai leidžia taupyti tiek medžiagas, tiek pinigus.

TECHNOLOGIJOS IR INOVACIJOS

Gamyboje naudojame vienintelę Estijoje milimetro tikslumu pjaunančią automatinę pjovimo liniją ir tris presavimo linijas. Gamybos efektyvumą užtikrina presavimo pagrindas. Maksimalią produkto kokybę garantuoja unikali Baltijos šalyse lazerinė sistema, kuri ant gamybos stalo rodo gatavą produkto formą.

PATIKRINTA KOKYBĖ

Mūsų komandą sudaro gerai apmokyti ir motyvuoti specialistai. Visi mūsų suprojektuoti ir pagaminti elementai, moduliai, detalės ir konstrukcijos yra apgalvotos, kruopščiai pagamintos ir vėliau patikrintos, siekiant užtikrinti geriausią rezultatą. Visi produktai yra gaminami gamykloje, kurioje statybininkų darbo aplinka geresnė nei objekte, o rezultatas yra švaresnis ir kokybiškesnis.

Mūsų tikslas

Greitai ir kokybiškai gaminti stogo santvaras, perdangos sijas ir namo sienų konstrukcijas taupančias statybos laiką ir kliento pinigus.

Mūsų vizija

Tapti patikimiausiu ir geidžiamiausiu partneriu stogo santvarų ir perdangos sijų Posi-Joist srityje.

Chronologija

2014

Pradėjome pjautinės medienos gamybą ir prekybą

2016

Pradėjome medinių karkasinių namų gamybą ir prekybą

2017

Metų pradžioje įsigijome specialią „Posi-Joist“ sijų preso liniją – įmonė sutelkė dėmesį į medinių konstrukcijų projektavimą ir gamybą

Įsigijome pirmąją stogų santvarų gamybos liniją ir pradėjome projektuoti ir gaminti stogo santvaras. Patvirtinome CE ženklą pagal EN 14250:2010 standarto reikalavimus

2020

Pavasarį atidarėme pardavimo padalinį Latvijoje, Rygoje

Rugsėjo mėnesį atidarėme stogų santvarų gamyklą Latvijoje, Raunos mieste

ŠIANDIEN

Į 2022 metus žvelgiame užtikrintai ir su dideliu siekiu augti

Estijoje plečiame gamybos erdvę

Palyginti su 2021 m. gamybos apimtis padidinsime 2,5 karto

Produktų asortimentas pasipildė klijuotos medienos sijų gamybos linija

2022 m. kovo mėnesį Lietuvoje atidarėme pardavimo padalinį